השימושים הרבים של דשא סינטטי

הודות לעובדה שדשא סינטטי איננו זקוק לנקודת מים בקרבתו, הוא ניתן למיקום בכל נקודה רצויה, ובכל מקום שתבחרו להשתמש בו, הוא יעניק לכם מראה פסטורלי ומרענן.

דשא סינטטי - בכל מקום

- דשא סינטטי לגינות פרטיות: מדשאה ירוקה פסטורלית בקצה הבית הינה החלום האולטימטיבי של כל משפחה ממוצעת. משטח דשא פרטי מהווה כר נרחב להווי משפחתי משותף ומקרב לבבות, ומשדרג את זמני ה"ביחד" המשותפים בכמה רמות. הבחירה בדשא סינטטי חוסכת משאבים רבים, ועל כן, מומלצת ביותר.
 

- דשא סינטטי לגגות: דשא סינטטי ניתן למקם גם על גגות, לקבלת מראה כפרי ופסטורלי במיוחד. אם מזמן חלמתם על גינה מרהיבה משלכם, תוכלו להגשים את שאיפותיכם בקלות מרובה ולייצר לכם חלל משפחתי מדהים על גג ביתכם. הוסיפו מספר רהיטי גינה נוחים, מתקן או שניים לילדים, והרי לכם גינת גג מושלמת במינימום מאמץ.

- דשא סינטטי למגרשי ספורט: דשא סינטטי מהווה אלטרנטיבה מושלמת גם למגרשי ספורט, בהם יש צורך במשטח דשא בקנה מידה גדול ביותר. הודות לכך שדשא סינטטי איננו זקוק לתחזוקה שוטפת של השקיה, הדברה וזיבול, הוא מהווה אופציה אידיאלית לשימוש במגרשי ספורט.
 

- דשא סינטטי לגני ילדים: משטח דשא סינטטי הוא הפתרון המושלם לגני ילדים. משטח הדשא משרה בחלל תחושה טבעית ומשחררת, שגם אם הינה סינטטית לחלוטין, הרי שהיא יוצרת בקרב הילדים הקטנים אשליה של שכרון מרחבים התורמת לרגיעותם של הילדים ומאפשרת להם לחוות באופן מעמיק את שעות המשחק החופשי בגנים.

- דשא סינטטי לשפת בריכה: אם בריכה נחשבת לפסטורלית, הרי שעם משטח דשא מרענן על שפתה, המראה הפסטורלי משתדרג פלאים. ובינינו, מה מענג יותר מלצאת מהבריכה היישר למדשאה מדהימה, כתחליף לרצפה הקרירה, החלקלקה והבלתי סימפטית? אם יש לכם בריכה, ומזמן חלמתם על מדשאה שתשלים את התמונה, אך מנגד, הטיפול השוטף בבריכה דורש מכם די משאבים, וטיפול בדשא טבעי הוא מטלה מכבידה עבורכם, לכו על דשא סינטטי שיאפשר לכם לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה!

כיצד בוחרים דשא סינטטי?

מומלץ לבחור את משטח הדשא הסינטטי שלכם באופן אישי, כשאתם חורשים את משטחי הדשא בתצוגה ברגליכם, ללא נעליים, עד שתמצאו את משטח הדשא הסינטטי שמגעו נעים

לכם ביותר.
כמו כן, חשוב מאוד להעדיף בחירה בדשא איכותי, אשר עומד בכל התקנים הנדרשים, ואשר ישמור על מראה מרהיב לאורך זמן.תפריט דף הבית