הצורך בחברת אחזקה במוסדות ועסקים

בין שאר תפקידיה הרבים, קבוצת אופק ישראל עוסקת גם בתחום של אחזקת מבנים. זוהי חברת אבטחה בעלת וותק וניסיון רב שנים, אשר צברה לעצמה כמות מכובדת של לקוחות המרוצים משירותיה ללא דופי ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, איכות ללא פשרות. החברה מציעה שירותי אחזקת מבנים הן למוסדות ציבוריים, משרדים, בניינים רבי קומות ועוד.
מהם השירותים הניתנים?
בין אם מדובר בוועד בית של בניינים רבי קומות או בין אם מדובר במוסדות ציבוריים או מבנים תעשייתיים, תמיד יהיה חסר האדם שאחראי על אחד הנושאים החשובים ביותר – אחזקה. אם אינכם שוכרים את שירותיה של חברת אחזקה, אזי יהיה עליכם להיות אחראים בעצמכם לכל תיקון או תקלה, מה שגוזל הרבה מאוד זמן. למעט זאת, מכיוון שזוהי אחזקה הנוגעת לתחומים שונים, כל אימת שקורה משהו, יש להזמין איש מקצוע המתמחה רק בתחום מסוים, משמע, זהו כאב ראש לא קטן.
לעומת זאת, חברת אחזקת מבנים מציעה מערך שלם של טיפולי אחזקה, כך שכל מבנה באשר הוא יהיה מטופח, מסודר, בזמן שכל המערכות בו פועלות כנדרש. בעת שדבר מה משתבש, יש מי שיגיע במהירות מרבית ויטפל בבעיה.
קבוצת אופק כוללת בתוכה חברת אחזקה המטפלת במערכות מיזוג אוויר, בתחזוקה וטיפול של מעליות, אחזקת מערכות חשמל, טיפול במערכות מים, מערכות כיבוי אש, מערכת הביוב, עבודות גינון וטיפוח חזות הבניין. אם מתעורר הצורך, יוענקו גם שירותי שמירה ואבטחה.
תחזוקה של מבנים מסחריים
אחזקת מבנים מסחריים איננה עניין של מה בכך. בכל מבנה שכזה לא מעט חללים, וכל אחד מהם מצריך טיפול שונה. ישנם סוגים שונים של מבנים מסחריים כמו קניונים או מרכזי קניות בהם חולפים מידי יום מאות עד אלפי אנשים, ולכל מבנה שכזה צרכים בלעדיים רק לו. מכיוון שקבוצת אופק ישראל צברה ניסיון רב בתחום, היא מודעת היטב לצרכים השונים של מבנים מסחריים, כולל לשינויים החלים בשטח. אנו פועלים תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שלנו על מנת להגיע לתובנות משותפות כיצד מתחזקים את המבנה וכיצד יוצרים תוכנית ניהול אשר תכסה את כל היבטי האחזקה.
מדוע זה כה חשוב?
כאשר מדובר במבנים מסחריים, אלה נדרשים לתחזוקה על דרך קבע. מנהלי המרכזים הללו עסוקים מעל הראש בנושאים אחרים, וסביר להניח שאין להם זמן לעסוק באחזקה. על מנת שניהול המרכז המסחרי יהיה עד כמה שיותר יעיל ואפקטיבי ובכדי שהמנהלים יוכלו לחסוך בהוצאות כספיות מרובות, כה חשוב להיעזר בשירותיה של חברת אחזקה, שלפחות מטלה אחת תסיר מעליהם. זאת ועוד, בסופו של דבר, כל מבנה שיטופל כיאות, במסירות ומקצועיות, יראה מטופח, בעל חזות אטרקטיבית, מקום נקי שנעים לשהות בו וכל המערכות בו פועלות כתיקנן.
כיצד מנהלים את נושא האחזקה?
אין מבנה מסחרי אחד הדומה לשני, לכל אחד מהם צרכים ודרישות אחרות. לכן, חשוב לבחור חברה שתדע למצוא את אסטרטגיית הניהול הטובה ביותר בעבור אותו מבנה ספציפי. על עבודה זו אחראים צוותי עובדים מקצועיים ועתירי ניסיון בניהול מבנים מסחריים והבנת צרכיהם הנוכחיים ואלה העתידיים. קבוצת אופק גאה לשרת את לקוחותיה ולהעניק מערך שלם של פתרונות, כל זאת מתוך יצירתיות, מעוף וחשיבה מחוץ לקופסה.

 


תפריט דף הבית