הטרנדים החמים של שמלות כלה

את עומדת להתחתן וההתרגשות בעיצומה. את מחפשת בין דפי המגזינים לכלות את השמלה האידיאלית עבורך וכבר התחלת לבדוק בכמה סלוני כלות את ההיצע של שמלות כלה חדשות בעלות גזרות חלומיות. על מנת שתיראי נהדר ביום החתונה שלך, חשוב לבחור לא רק את השמלה האופנתית והטרנדית ביותר, אלא גם לוודא כי היא מחמיאה לך באופן אישי ויוצרת את המראה המיוחד ביותר. המאמר הזה מסקר את כל הטרנדים החמים בתחום עיצוב שמלות כלה ואנו מקווים כי לאחר קריאתו תוכלי לבחור בצורה יותר מדויקת את שמלת החלומות שלך, שתהפוך אותך לכלה הכי יפה.
 

שמלות כלה נפוחות עדיין כאן

אם תהית האם שמלות הכלה הנפוחות בעלות המחוך והחצאית הנפוחה עדיין באופנה, התשובה היא כן בוודאי! מדובר על הגזרה הקלאסית של שמלות כלה שתישאר כאן כנראה עוד שנים ארוכות, מכיוון שנשים רבות עדיין מעדיפות את המראה הנסיכי ביום חתונתן על מנת להגשים את חלום הילדות שלהן. השמלות החדשות נתפרות מבדים מפוארים המיובאים במיוחד מחו"ל והחלק העליון בשמלות הנפוחות הטרנדיות צנועה יותר. הסגנון של הנסיכה ממונקו והגזרה שנקראת "גרייס קלי" על שמה, קובעים את הסגנון החדש של שמלות הכלה שמשדרות את הצניעות ואת הטוהר הנשי. בחירה בשמלה כזו תעניק לך את המראה העל זמני הקלאסי ותהפוך אותך לכלה בעלת טעם משובח.

שמלות בגזרות של שנות ה-70

הסגנון הנוסף ששולט היום כמו בתפירת שמלות הכלה וכך גם בעיצוב שמלות ערב הוא הסגנון של שנות ה-70. שרוולים נפוחים, המותן הגבוה ושימוש נרחב בבדי השיפון המתנופפים ברוח יוצרים את המראה הזה. להשלמת התמונה תידרשי לבחור באביזרי שיער צנועים כמו סרטים או פרחים והתסרוקת שהכי תתאים לשמלה בסגנון הזה הוא שיער פזור או קלוי לצמות. בחירה בשמלה כזו תעניק לך מראה של נערת פרחים ותאפשר לך לחוש את הנוחות האולטימטיבית לאורך החתונה, כי מדובר על גזרות בעלות כפלי בדים הנופלים ברכות על קימורי הגוף.

שמלות כלה רומנטיות בתפירה עלית

שמלות הכלה בעלות הסגנון הרומנטי תמיד יישארו עימנו, גם לאחר שהאופנות יתחלפו ויחלפו. מה שמאפיין את הסגנון הרומנטי הם בעיקר בדי התחרה שמעניקים למראה השמלה את הניחוח הרומנטי. שמלות עם אלמנטים של פרחים התפורות מבדי תחרה איכותיים בתפירת עלית, הן השמלות הרומנטיות הכי מבוקשות. הן יכולות להיות באורך הברך או להגיע באורך מלא, מה שיגרום לך לשדר את הרוח הרומנטית כשאת לבושה בשמלה בסגנון זה היא הצניעות של השמלה, מכיוון ששמלות אלו מגיעות בדרך כלל בגזרות חשופות פחות ובעלות שסעים מוצנעים. שמלות בעלות גב פתוח וחצאית משי חלקה, שמלות בעלות שרוולים נפוחים באזור הכתפיים וגזרת מותן גבוהה, הן השמלות הקלאסיות שמשמרות את האווירה הרומנטית של שנות החמישים והן יחמיאו כמו לכלות בעלות מבנה גוף עגלגל וכך גם לכלות בעלות מבנה גוף חטוב או נערי.
 


תפריט דף הבית