הובלות

הובלות הן ענף מאד רחב והן כוללות תחומים שונים כגון: הובלות דירות ומשרדים, הובלות ציוד כבד, מפעלים, הובלות לצרכי שינוע סחורות וכדומה. העברת דירות כרוכה במציאת חברת הובלות על מנת לעשות את המעבר בצורה החלקה והבטוחה ביותר. בכל בית ישנם חפצים גדולים וכבדים כדוגמת מקרר, מיטות, רהיטים כבדים אחרים וכדומה. על מנת להעביר את כל תכלת הבית יש צורך במוביל עם משאית וסבלים מקצועיים.
 

שירותים של חברת הובלות

חברות הובלה מקצועיות מעניקות את השירותים הבאים:

  •  רכבי הובלה בגדלים שונים
  •  אמצעי אריזה ו/או אריזת תכולת הבית
  •  סבלים מקצועיים
  •  הובלות מנוף כשצריך
  •  ביטוח ואחריות לכל התכולה
  •  הגעה בזמן

הובלת דירה יכולה להיות מעמסה גדולה, אך במידה ואתם עובדים עם חברה מקצועית, מנוסה ואחראית יכול יום זה להיות יום רגוע וללא כל תקלות.
 

הזמנת הובלה והמחיר

על מנת לקבל הצעת מחיר מפורטת יש להזמין את נציג חברת ההובלה אליכם כדי שיתרשם מכמות התכולה שעליכם להעביר. מחיר הובלה נקבע על ידי כמה פרמטרים שונים ובינהם: גודל התכולה, המצאות מעלית בבניין ובבניין היעד, קומת הדירה (במידה ואין מעלית), צורך בשירות של מנוף, אריזת התכולה על ידי החברה, מרחק ההובלה (כאשר מדובר בהובלות בין ערים או איזורים שונים בארץ) וכדומה.
 

בחירת חברת הובלה

בחירת חברת הובלות כרוכה בבירורים והשוואות בין כמה חברות. אם אתם מכירים אנשים שעבדו עם חברות הובלה בהצלחה מומלץ לקבל מהם את הפרטים אודותיהן, ואם אתם לא מכירים תוכלו לחפש הובלות באינטרנט. לרוב החברות המקצועיות יש אתרים שבהם תוכלו ללמוד אודות החברות, על הוותק שלהן ועל חוג הלקוחות שעימם הן עובדות. תמיד כדאי

לעבוד עם חברה שיש ברשותה יותר מכלי רכב אחד ובגדלים שונים כדי להתאים אותם להובלה הספציפית שלכם.תפריט דף הבית