הובלות קטנות

מעונינים להוביל פריטים בודדים ? רוצים להעביר רק את מוצרי החשמל לדירה החדשה?  לא יודעים איך להעביר את הכספות לעסק החדש ? תוכלו להוביל את כל הפרטים הללו ועוד בעזרת שירותי הובלות קטנות !

חברות הובלות יספקו לכם שירותי הובלות קטנות מכל סוג ניתן להעביר בעזרתם את כל הציוד המשרדי,  הארגזים, הרהיטים ועוד...
הובלות קטנות מתאימות להובלה מוגבלת של משקל ותכולה. ההובלה מתבצעת על ידי רכב גדול או משאית קטנה. וצוות מובילים יעביר לכם את התכולה ליעד המבוקש. צוות המובילים בכל חברת הובלות איכותית הם בעלי רשיון מוביל ורשיון הובלה. חברות הובלות קטנות מציעות שירותי הובלות עצמאיות.

 ניתן להשכיר רכב הובלה לפני שמזמינים שירות זה יש לדעת מספר פרטים חשובים תחילה עליכם לבדוק כי לרכב ההובלה יש ביטוח שמכסה כל נהג שנוהג בו לכל מקרה.

בנוסף יש לוודא כי כל התכולה שאתם מעוניינים להעביר נכנסת לרכב. הובלה עצמאית בדרך כלל זולה יותר מהזמנת שירות הובלה עם צוות מובילים. במידה ואתם מעוניינים להעביר תכולה כבדה מומלץ להזמין את צוות ההובלה ואת שירותי הובלות קטנות מהחברה ולא להעביר את התכולה באופן עצמאי משום שצוות ההובלה הוא צוות מימון ומקצועי שהתנסה מספר פעמים בהובלה של משקל כבד.
מחירי הובלות קטנות בדיוק כמו רגילות נקבעות לפי סוג ההובלה, משקל התכולה וכמות התכולה. המחירים משתנים מאזור לאזור, לכן מומלץ לקבל הצעות מחיר ממספר אזורים שקרובים ליעד המוצא או ליעד אליו אתם מעבירים את התכולה.

יש לקבוע את יום ההובלה עם חברת ההובלות ולבחור ביום נוח בו תוכלו לקחת חופש מכל הסידורים ומהעבודה. יום ההובלה הוא יום חשוב ביותר בו אתם צריכים להתרכז באיכות ההובלה. יש להקפיד ולבדוק שאכן העברתם את כל התכולה שרציתם ולא נשאר דבר ביעד המוצא או ברכב ההובלה. לאחר מכן בדקו את איכות ההובלה. בדקו שהארגזים לא נפגמו או שהרהיטים לא נהרסו. לאחר שבדקתם את כל הנושאים הללו היטב רק אז תוכלו לשחרר את צוות ההובלה ולהעריך את שירותם.

 


תפריט דף הבית