הובלות קטנות בתל אביב- למי זה יכול להתאים?

אם בעבר כאשר היינו עוברים דירה, משרד או אפילו סתם זקוקים לשירות של הובלה מנקודה אלף לבית מבלי לבצע מעבר קלאסי עם כל החפצים שלנו היינו חייבים להיעזר בשירות הובלות כלומר חברת הובלות המספקת שירות שכזה, היום אנו יכולים ליהנות משירות שנקרא הובלות קטנות בתל אביב הפועל בכל אזור גוש דן והמרכז. הרי זה קורה לכולנו: סבתא החליטה שהיא רוצה להיפטר מהספה הישנה ולקנות חדשה במקומה לכן שואלת אותנו אם אנו רוצים לעשות בה שימוש, אבא בדיוק עובר למשרד חדש ולכן מעוניין להחליף את הריהוט המשרדי ושואל אותנו אולי אנו זקוקים לשולחן כתיבה או כסא משרדי איכותי ואנחנו כסטודנטים שמחים לקבל מוצרי יד שנייה באיכות טובה שישמשו אותנו לתקופה זו.

גם בתור זוג צעיר שבדיוק עבר דירה ממש לפני כמה חודשים ופתאום שמע שאחת הדודות החליטה לקנות מכונת כביסה חדשה ומחפשת למי לתת את הישנה במתנה שירות של הובלות קטנות בתל אביב יכול להיות הפתרון המושלם עבורם, זאת מבלי שיצטרכו להעביר כמות גדולה של פריטים. כבר ממש לא חייבים לוותר על כל אותם פריטים, חפצים, רהיטים או מכשירים חשמליים רק כי אין לנו אפשרות להעביר אותם - עם שירות הובלות קטנות בתל אביב ניתן לבצע סוג כזה של ההעברה אפילו מהרגע להירגע.


הובלות קטנות בתל אביב -גמישות במחיר, גמישות בזמנים, גמישות בכמות הפריטים

בשונה מחברת הובלות גדולה אשר מתמחרת את ההובלה על פי גודל ההובלה וגם לפי המרחקים, חברת הובלות קטנות בתל אביב שמבצעת ההעברה של פריט אחד, שניים או שלושה ונשארת באותו אזור גיאוגרפי פחות או יותר, תתמחר את ההובלה לפי מספר וסוג הפריטים. בנוסף, מכיוון שהחברה מבצעת לרוב הובלות קטנות בתל אביב לפעמים יש איזה ״חור״ בלוח הזמנים מה שמאפשר לה גמישות מרבית וכך ניתן לבצע הובלה מהיום להיום ממש. זה בדיוק השירות שהיה חסר לאנשים כמו זוגות צעירים, סטודנטים שנכנסים לדירת שותפים ואין להם הרבה חפצים או אפילו לאלה שעוברים דירה ולא רוצים לשלם הרבה כסף על כמות גדולה של פריטים אלא להעביר רק את הפריטים הכבדים באמת - הובלות קטנות בתל אביב. כך אנו יכולים לחסוך בעלויות ההובלה, לבחור את החברה כמה שיותר קרוב לזמן המעבר מבלי שזה ישפיע לנו על המחיר ועדיין ליהנות משירות מעולה. 

 


תפריט דף הבית