דלתות

אם נתבונן על הבית כעל מכלול, אין כל ספק כי דלתות הן אחד מפריטי הריהוט הנחוצים ביותר בכל בית. דלת הכניסה מבודדת את הבית מהמולת הרחוב, בעוד דלתות הפנים מאפשרות פרטיות במרחב הפנימי. ללא ספק, דלתות הינן פריט פונקציונלי, אך בשנים האחרונות, דלתות הפכו לפריט עיצוב פופולארי, והן נחשבות לאלמנט דקורטיבי לכל דבר.
 

האופציה הקלאסית בבחירת דלתות

אם דלת מעוצבת איננה מדברת אל ליבכם ואתם ממשיכים לראות בדלת פריט פונקציונלי נטו, התמקדו בבחירת דלת איכותית, אשר תשמש אתכם באופן אופטימלי לטווח הרחוק. אם מדובר בדלת כניסה, הקפידו על רכישת דלת שתעניק לכם את מירב ההגנה והביטחון, ואשר כוללת מנגנון נעילה מספק. לאחר מכן, בדקו את מידת העמידות של הדלת. דלת כניסה שאיננה עמידה דיה, עשויה להינזק במהירות ולהפוך את רכישתה לבלתי רווחית. במידה ואתם מחפשים דלתות פנים, הקפידו על רכישת דלתות עמידות שילוו אתכם לאורך זמן, וודאו שמידות הדלת ואופן הפתיחה שלה מתאימים בדיוק נמרץ לנתוני הבית שלכם.

האופציה המשודרגת

אם חשוב לכם להיות "אין" ואם עיצוב הבית שלכם מתכתב עם טרנדים עכשוויים באופנה, אל תוותרו על דלתות מעוצבות שעושות את ההבדל הגדול. לרשותכם אין סוף אפשרויות, המבוססות על מגוון חומרי גלם, טקסטורות, סגנונות ומקורות השראה. בין היתר, תוכלו למצוא דלתות עשויות עץ מלא, זכוכית, אלומיניום, פלדה, ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא דלתות מרהיבות המשלבות מספר חומרי גלם. כמו כן, סורגים מעוצבים, חלונות זכוכית, ידיות מעוצבות במגוון גדלים ואלמנטים מפורזלים מוסיפים לדלתות נופך מרשים וייחודי.

משקופים

לאחר הבחירה בדלת המועדפת עליכם, יש לבחון את מידת ההתאמה שלה למשקוף הקיים. במידה ולא קיימת התאמה אופטימלית, תוכלו לבחור בפתרונות ייעודיים להלבשה של משקוף מתאים על גבי זה הקיים. במידה ואתם עורכים שיפוץ יסודי או מקימים בית חדש מהיסוד, תוכלו ליצוק משקוף חדש המתאים לדלת באופן מושלם.

והחשוב מכל – המנעול!

לפני הכל – דלת הכניסה אמורה להוות אמצעי הגנה על הבית. משום שכך, יש לזכור כי מנעול הדלת חשוב הרבה יותר מהפן הוויזואלי שלה. וודאו כי מנעול הדלת איכותי ומספק הגנה מקסימלית! חשוב לזכור, כי גם אם ההשקעה במנעול איכותי במיוחד המספק הגנה

מקיפה יותר עשויה לייקר את עלות הרכישה של הדלת, הרי, ללא כל ספק, מדובר בהשקעה משתלמת אשר תוכיח עצמה לטווח הארוך במניעת פריצות אשר עלולות להסתכם בנזק כספי משמעותי ובעוגמת נפש מרובה.תפריט דף הבית