דלתות פנים

אם עד לפני שנים ספורות דלתות פנים היו אלמנט פונקציונלי שלא הוקדשה לו מחשבה נוספת, הרי שכיום דלתות פנים הפכו לאלמנט רב משמעות בעיצוב הכולל של הבית, והן משמשות כאמצעי מפתח ליצירת האווירה העיצובית המבוקשת.

דלתות פנים כאלמנט משלים עיצוב

 

ההתאמה בין עיצוב הדלתות לבין הקו העיצובי השולט בבית הינה הדרך ליצירת הרמוניה עיצובית נעימה לעין. ההתאמה מתבטאת במספר פרמטרים שונים, כמו חומר הגלם ממנו עשויה הדלת, גוון הדלת, והסגנון העיצובי שהיא מבטאת. אם ביתכם מרוהט בסגנון עתיק משהו, דלתות עץ מעוצבות בסגנון עתיק ישלימו את הקונספט ויהפכו את הבית לחלל מרשים במיוחד. אם ביתכם מרוהט בסגנון היי טק עדכני ומבוסס על ריהוט בגוונים קרים ובקווים חלקים, דלתות אלומיניום בעלות טקסטורה עדינה אך עוצמתית, ישלימו את התמונה. כמובן, תוכלו תמיד לפרוץ גבולות ולבחור בדלתות בסגנון נועז, אם הבית שלכם שובב ומשדר יצירתיות, מעוף, יוזמה והרבה מרץ בשילוב רוח צעירה.
 

דלתות פנים כמקור לטוויסט עיצובי
 

דלתות פנים עשויות להוות גם מקור מדהים ליצירת טוויסט עיצובי שובר אווירה אשר ישדרג את המראה הכללי של הבית ויהפוך את ביתכם למילה האחרונה בעיצוב. אם בחרתם לעצב את ביתכם בגוונים בהירים כמו לבן ושנהב ויצרתם חלל נקי, אך אנמי מעט, תוכלו לשלב דלתות פנים צבעוניות אשר ישמשו ככתמי צבע שינסכו חיים בחלל הבית. כמו כן, אם הבית שלכם מעוצב בסגנון שמרני למדי, דלתות פנים בעיצוב מקורי ונועז מעט ישברו את אווירת השמרנות ויוסיפו לבית נופך יצירתי. במקרה שביתכם מבוסס על מספר גוונים והתחושה הכללית ססגונית מדי ומעט מבלבלת, תוכלו לבחור בדלתות פנים באחד הגוונים הקיימים, ובכך להפוך אותו לגוון השולט, תוך יצירת סדר בעיצוב הכללי.
 

שיקולים חשובים נוספים
 

שיקולי מפתח נוספים שחשוב לקחת בחשבון לפני רכישת דלתות פנים כוללים את ההיבט הפיננסי ואת היבט האיכות. הקטע התקציבי חשוב במיוחד, משום שבבחירת דלתות פנים הסך הכולל עשוי בהחלט להגיע לסכום משמעותי. משום שכך, חשוב להגדיר מראש את מסגרת התקציב העומד לרשותכם, לחלק את הסכום שתוכלו להקדיש לרכישת דלתות הפנים למספר הדלתות הדרושות לכם, ואז, להתמקד רק בדלתות פנים התואמות את כיסכם. מרכיב חשוב נוסף הוא איכות הדלתות. דלתות פנים אינן מסוג הרהיטים אותם

מחליפים לעיתים קרובות, ועל כן, חשוב ביותר להקפיד על בחירת דלתות פנים איכותיות, אשר ישדרגו את מראה הבית שלכם לאורך זמן.תפריט דף הבית