דלתות מעוצבות

אם דלת היא מוצר צריכה בסיסי המהווה חלק אינטגרלי מכל מבנה, הרי שדלתות מעוצבות הן בגדר פינוק עיצובי שלגמרי לא מומלץ לוותר עליו. אז פרגנו לעצמכם ...כי מגיע לכם!

דלת כאלמנט עיצובי

המהפכה המסחררת שעברה בשנים האחרונות על עולם העיצוב רואה בכל פריט ריהוט אפשרי אלמנט בעל פוטנציאל עיצובי ויוצר אווירה. בין היתר, דלתות פנים הפכו מריהוט פונקציונלי שכל מטרתו לספק פרטיות, לפריטי עיצוב דקורטיביים, המופיעים באין ספור עיצובים וסגנונות. כיום, ניתן להתאים את צבע הדלת, את עיצובה ואת סגנונה לקו העיצובי השולט בחדר, ולנצל את נוכחותה בחדר להעמקת נקודות עיצוביות רצויות. למעשה, דלת פנים מהווה את אחד האלמנטים הגדולים בכל חדר, והיא גלויה לעין מכל פינה בו. הודות לכך, מיוחסת לה משמעות רבה בכל הנוגע לוויזואליות של החלל בו היא ממוקמת. דלתות חוץ הפכו גם הן בשנים האחרונות לאלמנט עיצובי לכל דבר, כאשר דלת מעוצבת מיועדת ליצירת הרושם הרצוי בחזית הבית.
 

דלתות מעוצבות – אין סוף אפשרויות ממתינות לכם מאחורי הדלת

מלאי הדלתות המעוצבות העומד לרשות הלקוחות כולל קשת רחבה של חומרי גלם, סגנונות עיצוב, צבעים, גדלים וטקסטורות. תוכלו לבחור בדלת עץ במגוון סגנונות, ממראה כפרי קלאסי, ועד לדלת עץ במראה היי טק מודרני מושלם. לחילופין, תוכלו לבחור בדלת פלדה במגוון סגנונות, החל מדלת פלדה במראה מודרני וקר, ועד לדלת פלדה צבועה דמוית עץ, בסגנון כפרי אותנטי לחלוטין... ניתן להשיג גם דלתות מעוצבות עשויות אלומיניום, דלתות עשויות נחושת, דלתות עשויות זכוכית רגילה או מבודדת, דלתות משולבות סורגים פנימיים, ועוד מגוון אופציות שיאפשרו לכם לבחור בדלת המושלמת שתשדרג את מראה הבית בכמה רמות. גודל הדלת הרצוי הוא נקודה נוספת הניתנת לבחירה. תוכלו לבחור בדלת חוץ כפולה, ליצירת מראה מרשים במיוחד, או בדלת וחצי, היוצרת אף היא טוויסט עיצובי מעניין ובלתי שגרתי.
 

דלת מעוצבת: לפני הכל – דלת!

בבואכם לבחור דלת מעוצבת, אל תשכחו כי מטרתה הראשונית של הדלת היא לבודד את דרי הבית מהרחוב ואת חדרי הבית הפנימיים מחללי הבית המשותפים. ניתן להשיג דלתות בעלות רמות בידוד שונות, ודלתות במגוון רמות בטיחות, הכוללות סוגים שונים של מנעולים, ומבוססות על מנגנונים שונים, כולל מנגנון לזיהוי ביומטרי. איכות הדלתות שלכם ורמת

ההגנה והבידוד שתספקנה לכם, הינן בעלות השפעה רבה על איכות חייכם. לכן, אל תשכחו כי גם דלת מעוצבת, היא פשט דלת!תפריט דף הבית