דירה להשכרה בזיכרון יעקב

 

דירה להשכרה בזיכרון יעקב – למה משתלם לצאת מאזור המרכז

 
בדרך כלל, כשאנשים רוצים להשכיר דירה בישראל, אז הם נוטים לחפש באזור המרכז והסביבה הקרובה, מתוך הנחה הגיונית שזה יעניק להם הרבה יותר אפשרויות הן מבחינת שוק העבודה והן מבחינת לימודים, אפשרויות בילוי וכדומה. בעיקר נכון הדבר לגבי החבר'ה הצעירים שנולדו והתבגרו מחוץ לתל אביב.

אך זה לא תמיד נכון לנהוג כך, יש מקרים רבים בהם מוטב לחפש דירות להשכרה דווקא באזורים רחוקים מתל אביב, בהנחה כמובן שלא מדובר על אזורים רחוקים מדי אלא על אזורים קרובים שמאפשרים להגיע לתל אביב בקלות רבה, מדי יום.

כך למשל, אופציה טובה היא לחפש דירה להשכרה בזיכרון יעקב. העיר הצפונית, השוכנת דרומית לחיפה, ונמצאת על כביש ארבע ולא הרחק מכביש החוף וכן מכביש 6, היא מקום אידיאלי הן לזוגות צעירים והן למשפחות עם ילדים אשר מחפשים דירות להשכרה בתנאים נוחים.

לפני שנסביר מדוע מומלץ לחפש דירה להשכרה בזיכרון יעקב ולא למהר לחפש דירה בתל אביב והסביבה, צריך להדגיש, היום אפשר לחפש דירות באזור, בין אם זה באמצעות מתווכים מקומיים או כאלה שמכירים את האזור בכלל ואת זיכרון יעקב בפרט, וכן באמצעות אתרי אינטרנט בהם ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות, דירות להשכרה ומבני מגורים אחרים, גם למכירה וגם להשכרה.

מדוע משתלם לחפש מחוץ לתל אביב

דירה להשכרה בזיכרון יעקב זו רק דוגמא אחת, לאפשרויות שעומדות בפני כל מי שמחפש דירה מחוץ לתל אביב, אפשר כמובן למצוא מגוון דירות ביישובים אחרים, העניין הוא שזיכרון יעקב, במובנים רבים, מספקת את כל החבילה הנדרשת לנו.

ראשית, מדובר ביישוב ברמה מאוד גבוהה, איכות חיים גבוהה, מערכת חינוך טובה, מקום נקי, מסודר, אוכלוסייה טובה, ביטחון גבוה. מקום שכיף לחיות בו ובטוח לגדל בו את הילדים.

שנית, כמו שציינו, זיכרון יעקב נמצאת על עורקי תחבורה ראשיים במדינת ישראל, בין אם זה כביש 4, כביש החוף, וכביש 6. לכן, אם נניח עובדים במרכז הארץ או בשרון, קל מאוד להגיע מדי בוקר לעבודה ומדי ערב לחזור הביתה. צריך לומר שיש בזיכרון גם תחנת הרכב. נקודה נוספת בהקשר זה, מדובר על יישוב שנמצא בין תל אביב לחיפה, כך שניתן להגיע גם אל העיר הצפונית בקלות.

שלישית, זו לא עיר עמוסה, לא עיר דחוסה, ובכל זאת יש בה מסעדות, בתי קפה, יש מקומות לבלות, בין אם זה ביישוב עצמו ובין אם זה ביישובים אחרים שנמצאים בסביבה.
​​​​​​​
ארבע, אף על פי שבתל אביב יש היצע מאוד גבוה של דירות להשכרה, אז בעיר ובסביבתה, המחירים מאוד גבוהים ולא פעם, אינם תואמים את איכות הדירה שמשכירים. לעומת זאת, בזיכרון המחירים סבירים והדירות להשכרה הן ברמה מאוד גבוהה.תפריט דף הבית