דודי שמש השוואת מחירים

זקוקים לשירותי תיקון או החלפה של מערכות דודי השמש? רוצים לקבל אומדן ראשוני בנוגע לעלויות התקנתו של דוד שמש? זה הזמן לדעת יותר על מחירון דודי שמש. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות הגורמים המשפיעים על עלויות התיקון וההחלפה של דודי השמש.
 

מספר מילים על מחירון דודי שמש


עלות החלפתו של דוד שמש מורכבת משני פרמטרים עיקריים, הראשון: עלות דוד השמש, והשני, עלויות ההתקנה והשירות. לכל אחד מהפרמטרים הנ"ל מתווספים מספר גורמים המשפיעים על העלות הכוללת ללקוח, ובין יתר הגורמים נכללים:
  • נפח הדוד- קביעת מחירון דודי שמש הינה פעולה הנקבעת בין היתר בהתאם לנפח הדוד. כידוע, דודי שמש מגיעים בנפחים שונים של 80 עד 150 ליטרים ואף יותר, ולכל מידת נפח עלות שונה. השוואת מחירים דודי שמש בכל הנוגע לנפח הדוד תחשוף אתכם למחירים התחלתיים של 800-900 שקלים לדוד בנפח 80 ליטרים ועד ל-1,200 עד 1,500 שקלים בממוצע לנפחים גדולים יותר.
     
  • שם המותג- בשוק דודי השמש פועלות מספר חברות (יצרניות) כגון: אמקור, כרומגן, נימרוד ועוד. עלות מחיר הדוד נקבע על ידי המשווקים השונים בהתאם לסוג הדוד אותו בחרתם ובהתאם לשם היצרן העומד מאחורי הדוד. היצרניות המובילות ביותר בישראל מקפידות לייצר דודי שמש איכותיים בעלי שכבת ציפוי המייקרת את עלויות הדוד.
     
  • מיקום התקנת הדוד- עלויות ההתקנה של דודי השמש נקבעות בין היתר בהתאם למיקום המיועד לצרכי התקנת הדוד. במקרה של התקנת דוד שמש על גבי גג רעפים שיפועי, עלויות ההתקנה הינן גבוהות יותר וזאת בהתאם למצבו התקני של הגג. העלות הגבוהה נקבעת בין היתר בשל הסיכונים עימם נדרש להתמודד מתקין הדוודים. התקנתם של דודי שמש על גבי גג שטוח מוצעת לכם בעלות ממוצעת של 600 שקלים, ומחיר זה משתנה בין מתקין למתקין בעיקר בהתאם לנפח הדוד ומורכבות ההתקנה.
 

דבר נוסף אודות עלויות ההתקנהבמידה וגם אתם עומדים להחליף את הדוד הישן בדוד שמש חדש, חשוב שתדעו שמחיר ההתקנה כולל בתוכו גם את עלויות הובלת הדוד, העלאת דוד השמש לשטח הגג בו מתבצעת ההתקנה ועלויות פירוק הדוד הישן. לעלויות אלו מתווספים גם גורמים כגון עלות אביזרי ההתקנה והצנרת הנדרשת לצורך העבודה.

במידה וגם אתם עורכים הליך השוואת מחירים דודי שמש אנו ממליצים לכם להקפיד לדרוש מנותני השירות הצעת מחיר המפרטת באופן המדויק ביותר את כל מרכיבי העבודה, החל מעלויות הדוד בהתאם לנפחו וסוג היצרן, דרך עלויות ההתקנה (כולל: הובלה, העלאה ואביזרי התקנה).

לסיכום, שוק דודי השמש הינו שוק תחרותי המחייב אתכם לערוך הליך השוואת מחירים לצורך קבלת אומדן עלויות. הפקידו לדרוש הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן וזאת על מנת להימנע ממקרים בהם סגרתם מחיר בטלפון וביום ההתקנה נאמר לכם שהמחיר שהוצע לכם איננו כלל את זה ואת זה ואת זה.

 


תפריט דף הבית