גננים

גננים הם אנשי מקצוע המופקדים על הקמת גינות ותחזוקתן. גננות איננה רק תחביב שרבים מאיתנו אוהבים לעסוק בו בשעות הפנאי, אלא מקצוע מורכב הכולל מגוון רחב של מיומנויות, החל מבחירת הצמחייה המתאימה לכל מקום, דרך הקמת מערכות השקייה מודרניות, הקמת אלמנטים שונים בגינת הבית ועד לתחזוקה שוטפת של הגינה לאורך השנה.

גננים מקצועים

על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר יש לפנות לחברות המעסיקות גננים מקצועיים. חברות אלה מעניקות שירותים מגוונים של גננות לרבות:

  •  תכנון גינות חוץ ופנים
  •  ביצוע עבודות הקמה של גינות
  •  תחזוקה שוטפת של גינות פרטיות או ציבוריות
 

גננים מקצועיים מחזיקים ברשותם כלי עבודה מקצועיים הכוללים מזמרות ומסורים חשמליים, כלי גינון רבים, מכסחות דשא מסוגים שונים, מקלטרים, מגרפות, מעדרים וכיוצא באלה. אחד השירותים הנפוצים של גננים היא התקנת מערכות השקייה מודרניות וחסכניות. מערכות השקייה מודרניות הן מערכות המבוססות על טפטפות בעיקר, ועל מחשב השקיה שמשקה באופן אוטומטי את גינת הבית או את הגינה הציבורית ללא צורך במגע יד אדם. את תכנון ההשקייה יש לעשות בהקפדה על מנת לגרום לחיסכון במים ובהוצאות הכרוכות בכך.
 

איפה למצוא גננים?

גננים ניתן למצוא כיום ברחוב. כלומר, ניתן לבחון גינות מסויימות, להתרשם מעבודת הגננות שנעשתה במקום, ולברר אודות הגנן שעשה זאת. זוהי אולי הדרך הטובה ביותר למצוא גננים איכותיים ומקצועיים. בנוסף, ניתן לחפש גננים באינטרנט, ולרוב החברות העוסקות בתחום זה יש אתרים עם שפע של תמונות מעבודותיהם השונות.

גינון טוב תלוי באיש מקצוע טוב. אם יש לכם גינה, ואתם רוצים לשפר אותה או לתחזק אותה כראוי, או שאתם מתכננים בניית בית חדש מומלץ להיעזר עם גננים מקצועיים, ולא להסתפק בגינון חובבני.תפריט דף הבית