בר מים לבית עם מנגנון הגזה

שוק המים בישראל תוסס מאי פעם בעקבות כניסת מתחרים חדשים ומתקני מים מתקדמים יותר עם אפשרות למים חמים, קרים ומים מוגזים. ידוע כי ישראלים רבים אוהבים לשתות סודה ומשקאות מוגזים ולכן בר מים המציע גם מים מוגזים מספק מענה איכותי ומתקדם לציבור הרחב. כדאי לדעת כי ברי המים המוגזים מאפשרים לכל המשפחה ליהנות ממים מוגזים איכותיים ובריאים וגם הילדים וגם המבוגרים משנים את הרגלי השתייה שלהם ומפחיתים באופן משמעותי את שתיית המשקאות המוגזים המתוקים שנחשבים ללא בריאים.
 

כל היתרונות במכשיר אחד

בר מים מוגזים מציע למעשה את כל היתרונות של מתקן מים רגיל (מים מסוננים קרים או חמים וממשק תפעול נוח) ואפשרות למים מוגזים, לעיתים בכמה רמות הגזה לפי בחירה. מתקני המים כבשו את השוק הישראלי ואם בעבר הישראלים העדיפו מתקני מים מינרליים הרי כיום רוב משקי הבית רוכשים מתקני מים עם מערכת סינון וטיהור ויש בשוק הישראלי מגוון חברות ושלל מוצרים, אגב, גם בין חברות המים המינרליים ניתן למצוא חברות שהתחילו לשווק מתקני מים. כאמור, מתקני המים המוגזים נחשבים לחדשים ביותר ולרוב מחירים גבוה יותר מהמחיר של מתקני המים הרגילים אך אם משקללים את החיסכון של קניית משקאות מוגזים מתוקים הרי המחיר משתלם וכך ניתן לשנות את הרגלי שתייה המים בקרב בני המשפחה ולשפר את איכות החיים.

מתקני מים מעוצבים

בשנים האחרונות משקיעות יצרניות מתקני המים בפיתוח מתקני מים מעוצבים ומשוכללים. יש בשוק מתקני מים עם מסך מגע מלא או חלקי, מתקני מים קומפקטיים בשלל גוונים ועיצובים וכאמור גולת הכותרת היא בר מים מוגזים שמציע מים חמים, קרים, פושרים וכמובן מים מוגזים איכותיים וטעימים אחרי סינון וטיהור, בהתאם למערכת הסינון במכשיר. מתקני המים הפכו לפריט חובה בכל בית בגלל איכות המים הירודה בישראל ובגלל האבנית שנמצאת בריכוז גבוה וכן לכלוכים רבים נוספים. כאשר בוחרים מתקן מים לבית עם מנגנון הגזה כדאי לעמוד על ההבדלים בין מתקני המים השונים כמו מחיר, עיצוב, תפוקה, עלות חלפים, שירות, איכות וכו'. כמו כן, חשוב לטעום את המים וכך ניתן לקבל החלטה צרכנית נכונה.


תפריט דף הבית