איך לשדרג את קירות הבית עם בריקים?

בריקים הינן לבנים העשויות מחמר וניתן להשתמש בהן לחיפוי קירות הבית לצורכי נוי בעיקר, המתבטא לרוב ברושם יוקרתי ורב עוצמה. עיצוב הבית תוך שילוב הבריקים הפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות - כחלק מתחום עיצוב הבית - והוא מקנה לבית מראה אחר ולא שגרתי כאשר כל עיצוב העושה שימוש בלבנים אלה משדר תחושה ואווירה אחרת - ונותן לבית סגנון ייחודי.
 

מהם היתרונות של שימוש בבריקים לשדרוג הבית?
 

הבריקים מגיעים במגוון רחב של גדלים, צבעים, מרקמים וצורות שונות במטרה להקנות לכל בית מראה ייחודי אחר. ניתן לעצב את הבית בעזרת בריקים בסגנונות עיצוב שונים כגון עיצוב כפרי, קלאסי, מודרני ואפילו בסגנון עתיק, מוטיב עיצובי העושה שימוש בלבנים שפורקו ממבנים ישנים ושודרגו למעמד של בריקים במראה עתיק ואסתטי.

ללבני הבריק יתרונות רבים חוץ מהמראה המהודר שהם מקנים לבית, בזכות החומר הקשה הלבנים מסייעות בבידוד הבית מפני רעשים מבחוץ, הן עמידות לתקופה ארוכה מאוד ושומרות על טמפרטורה נעימה בבית.
 

כיצד ניתן לשדרג את הבית באמצעות אבני הבריק?
 

ללבנים המחפות על הקיר שבחרתם יכולים להיות מספר שימושים מעולים. הרי כמה שימושים עיקריים:

שדרוג קיר הסלון עם בריקים הינו שימוש פופולרי מאוד, כאשר בדרך כלל מבצעים שדרוג של קיר אחד או שניים בכדי לא לתת הרגשה של מבנה סגור. שדרוג קיר הסלון עם בריקים גם מרענן את קירות הסלון ומשפיע באופן משמעותי על מראה הבית.

שימוש בבריקים לשדרוג נראות המטבח - באמצעות לבנים בסגנון מעודן יותר בגווני קרם שבכוחם להקנות למטבח מראה ביתי וחם.

בעלי בבתים פרטיים בוחרים לעיתים לעשות שימוש בבריקים לגידור והפרדה במקום גדר שגרתית.

הבריקים משמשים גם חיפוי לעמודים שבחלל הבית או בגינה, עיצוב באמצעות בריקים בכניסה לבית פרטי, חיפוי בריקים בקירות מעוגלים, חיפוי בריקים בגינה, חיפוי חיצוני לבתים פרטיים ועוד...
 

רעננו את קירות הבית!
 

בכדי לעצב ולשדרג היום בית מחדש לא צריך לעשות הרבה, שימוש בבריקים לחיפוי הקירות יקנה לבית עיצוב שונה ומיוחד שלא נראה קודם ומראה מרענן באמצעות בחירה בלבנים בסגנונות ובגוונים שונים. אז קדימה, בחרו את העיצוב שלכם וצרו חללים מעניינים, חמימים ושובי לב באמצעות בריקים שלגמרי ישדרגו את קירות הבית!תפריט דף הבית