בריכות לגינה

בריכות לגינה – למה זה טוב וכיצד מתקינים את הבריכה הנכונה

 
תתארו לעצמכם, שאתם יכולים להתעורר כל בוקר, לצאת אל הגינה שלכם, ליהנות לא רק מהצמחים, הפרחים והדשא, אלא גם לטבול בבריכה פרטית משלכם, לשחות חצי שעה-שעה, ולהתחיל ככה את היום.

עבור רבים זה החלום, ואם אתם תרצו הרי שתוכלו להפוך אותו למציאות. כל מה שעליכם לעשות, זה לבחון כיצד להקים בריכה בגינה שלכם, בריכה שתשרת אתכם מתי שתרצו וכמה שתרצו. כך לא תצטרכו ללכת אל בריכה ציבורית בשביל לשחות, כך לא תצטרכו להיות תלויים בשום גורם, כך גם תוכלו ליהנות מאפשרות לשחות, בכל עונה, בכל יום ובכל שעה.

בריכות לגינה הפכו להיות סטנדרט מקובל מאוד בקרב לא מעט משקי בית בישראל. אנשים רבים עושים את השיקול, אם כבר יש להם גינה, אם כבר יש להם שטח פנוי, וגם כך הם צריכים לתחזק אותו, אז מוטב כבר לבנות או להתקין במקום גינה שתשמש אותם ואת בני הבית. מיותר לציין, שבריכות לגינה זה הסטנדרט היום בכל יחידת נופש, כל וילה לאירוח, צימר או בכל מקום אחר בו מעוניינים לארח.

בריכות לגינה יכולות להיות מאוד אפקטיביות, לא רק בכל מה שקשור לשימוש היומיומי שאנחנו יכולים לעשות בהן, לעניין של נוחות, אירוח וכדומה, אלא גם לעניין של עליית ערך הנכס. בריכה בגינה יכולה לעלות באופן משמעותי את ערך הנכס, וכך אם נרצה בעתיד למכור אותו, אזי שנוכל לקבל עבורו מחיר טוב. מי שחושש, שמא עלויות ההתקנה והאחזקה של הבריכה יהיו גבוהות מדי, אזי שצריך לומר שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של בריכות אשר עלות ההתקנה שלהן מאוד נמוכה באופן יחסי, והתחזוקה איננה גובה מחיר גבוה, כפי שנהוג לחשוב.

כיצד מתקינים את בריכת החלומות אצלנו בגינה

בשביל ליהנות מבריכה פרטית, ייחודית, כזו שתתאים לצרכים שלנו, אנחנו צריכים למפות היטב את הצרכים שלנו ואת מאפייני השטח שעומדים לרשותנו.

למשל, אנחנו צריכים לבדוק מה גודל השטח שעומד לרשותנו ועד כמה אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אפקטיבית לשם בניית הגינה. אין טעם להתקין בריכה על כל שטח הגינה, אלא מוטב לעשות חלוקה בין השטח הבנוי לשטח הגינה. כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שיש לנו מספיק שטח לבנות את כל התשתיות הנדרשות לצורך הפעלה ותחזוקה של הבריכה.

כאן חשוב להדגיש, אנחנו יכולים להתקין בריכה בסגנון הישן, קרי, בתוך האדמה, וכן אנחנו יכולים להתקין בריכה על פני האדמה, כולל בריכות אינטקס אשר ניתן לפרק ולהעביר אותן למקומות אחרים בעתיד, אם נרצה בכך.
​​​​​​​
חשוב כמובן שהבריכה תהיה בגודל סביר שנוכל ליהנות ממנה, בעומק הנכון על מנת שאנחנו וכל בני הבית יוכלו להשתמש בה בצורה בטוחה, וכן רצוי שהיא תהיה מקורה כך שנוכל להשתמש בה גם בחורף.
 
 

 


תפריט דף הבית