בחירת דודי שמש

ישנם תחומים רבים אשר נחשבים לטאבו, תחומים שהידע הבלעדי עליהם נמצא אצל בעלי המקצוע. בשנים האחרונות רשת האינטרנט פתחה בפנינו עולם שלם של מידע, שחלקו מאפשר לנו למצוא את התשובות לשאלות רבות בנוגע לנושאים אלו גם בלי לפנות לאיש מקצוע.

ממש כמו שניגשים למוסך ביראת כבוד, וכמו שרובנו ניגשים לרכישה של מכשירי חשמל, אנשי המקצוע יודעים את העבודה, ואנו נאלצים לסמוך עליהם. כשמדובר בפרט חיוני כל כך כמו דוד השמש שלכם, חשוב שתדעו דבר או שניים. ממש כמו בכל סקר שוק לפני רכישה של מוצר, גם כאן יש מה ללמוד, וחשוב לעשות את שיעורי הבית, בכדי לבצע בחירה נכונה ומתאימה כמה שיותר לצרכים שלכם.
ועם אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים שיש לכם תקשורת טובה איתם, ומוכנים להסביר לכם על המערכת.

 

למה דוד שמש?

רובנו לא חושבים פעמיים, והרעיון של דוד שמש הוא הבחירה הראשונה שלנו. הסיבה העיקרית היא ככל הנראה הרגל, שכן ישראל בורכה בשמש רבה, ברוב חודשי השנה, כך שניתן לחמם את המים שלנו ביעילות רבה. חשוב לדעת כי ישנן צורות אחרות לחימום המים, לדוגמא בגז, חימום הנפוץ במדינות רבות ועשירות בגז.

דוד מקצועי הוא דוד חדש עם קולט חזק ומתקדם. כמו בכל דבר, הטכנולוגיה הובילה לשינויים רבים, גם בתחום קולטי השמש, והקולטים של היום הם לא כמו הקולטים של פעם. העוצמה והאיכות של קולט השמש תכתיב את קצב חימום המים ואת אריכות החיים של הקולט שלכם. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי בתחום מעסקים בתחום דודי שמש נבחרים בישראל.

פרט למקומות הסובלים מקור עז ושלג, קולט הנחושת צריך להספיק בהחלט. הנחושת לא רגישה לקורוזיה, ומתחממת מהר במיוחד, מה שמאפשר חימום של המים גם בימים עם שמש חלשה יחסית, או מעט שמש.

איך זה עובד?

הפאנל קולט את השמש, ומחמם את המים הזורמים בצינור שעובר דרכו. המים נשמרים במיכל הדואג לשמור על חום המים הגבוה. מיכל זה נקרה הדוד, שהוא מיכל עם ציפוי (לרוב אמייל) עם טכנולוגיה לשמירה על חום, ולעמידה מול קורוזיה ופגעי הזמן.

אל תשכחו שהדוד שלכם עומד בחוץ, בחורף ובקיץ, כל ימות השנה, ועומד עם המון מים חמים בתוכו, כך שהחומרים המתקדמים מהווים תקפיד מכריע באיכות בשני מובנים עיקריים, שמצביעים על היתרון של רכישת דוד איכותי במיוחד, בלי להתפשר במחיר.

הראשון – אתם לא רוצים דוד ישן שמתחיל להתפרק, שכן החומרים מגיעים למים שלכם, וגם עלולים לסתום את הצינורות.
השני – אתם בהחלט לא רוצים למצוא את עצמכם בלי מים חמים בעקבות פיצוץ, מה גם שמדובר בהוצאות לתיקון והחלפה.

לכן כשאתם ניגשים לבחור דוד שמש, בחרו מערכת מתקדמת, עם התקנים המחמירים ביותר, ועם איש מקצוע שיש לכם תקשורת טובה איתו, ומוכן להסביר לכם על המערכת.תפריט דף הבית