בוחרים סוכן ביטוח עם רישיון בלבד

ביטוח הוא מוצר פיננסי בסיסי כיום בעולמנו, ממנו כולנו נהנים – למרביתנו ביטוח מסוג זה או אחר, בין אם לתכולת הבית, לרכב, ביטוח חיים למקרה של תאונה בלתי צפויה או כל אחד מאינספור סוגי הביטוחים האחרים הקיימים כיום בשוק.
בעוד ביטוח הוא כאמור מוצר בסיסי אשר מפחית משמעותית את רמת הסיכון בה אנו חיים, מדובר בתחום רחב ומורכב, כפי שיוכל להעיד כל מי שקרא (או ניסה לקרוא) פוליסת ביטוח בחייו. קיימים אינספור תנאים ומרכיבים שונים לכל פוליסת ביטוח, שכן מדובר בהסכם מורכב ביותר בינינו ובין חברת הביטוח. על פי רוב, מרביתנו כלל איננו קוראים את הפוליסה עד הסוף, וסומכים על הקווים הכלליים ועל סוכן הביטוח שלנו.
 

איש מקצוע אשר יעקוב בשבילכם אחר האותיות הקטנות

וכאן המקום לדבר על אותו סוכן ביטוח – אותו איש מקצוע אשר בו אנו שמים מבטחינו, ומקווים כי הוא יודע מה הוא עושה, ומוכר לנו ביטוח טוב ומקצועי אשר ייטיב עימנו במקרה הצורך. בעוד קשה לאדם הממוצע לעקוב אחר כל הפרטים והאותיות הקטנות של כל פוליסת ביטוח, קיימים כמה קווים כלליים באמצעותם נוכל בכל זאת לוודא כי אנו רוכשים פוליסות ביטוח טובות, כאשר הדבר הבסיסי ביותר שעלינו וביכולתנו לעשות הוא לבחור סוכן ביטוח מקצועי, וספציפית – סוכן בעל רישיון רשמי מטעם המפקח על הביטוח.
סוכן רשמי ומוסמך יהווה את קו ההגנה שלכם (במקרה הצורך) בפני חברות הביטוח הגדולות וחזקות מבחינה משפטית, ויסייע לכם לעשות סדר בבלגאן ולעבור את כל הפרוצדורות הנדרשות על מנת לקבל את כספי הביטוח המגיעים לכם במקרה הצורך.
 

סוכן ביטוח מקצועי בעל הסמכה והשכלה ראויה בתחום

קשה להפריז בחשיבות של עבודה מול סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון. כל מערכת הרישיונות הפיננסיים, ובפרט רישיונות סוכני הביטוח, נבנתה על מנת שהציבור הרחב יוכל להיות בטוח כי סוכן הביטוח עימו הוא עובד הוא מקצועי ובקיא בתחום, ואינו חובבן או שרלטן.
מדוע חשוב שנוודא כי סוכן הביטוח עימו אנו עובדים מחזיק ברישיון רשמי? ובכן, עולם הפיננסים באופן כללי, ובפרט תחום הביטוח, הינו תחום עיסוק רחב ומורכב הדורש ידע רב, בקיאות בחוקים ובתקנות הרבות השונות המתחדשות ומתעדכנות מדי תקופה והבנה במספר תחומים שונים, דוגמת אתיקה, כלכלה ופיננסים וכד'. במקרה של אדם אשר עבר את המסלול הנדרש על מנת לקבל רישיון רשמי של סוכן ביטוח מטעם הגופים הרשמיים של המדינה, ועבר בין היתר מסלול לימודי ביטוח ואת הבחינות הרשמיות של הגוף המפקח מטעם המדינה, וודאי מחזיק בידע ובהסמכה המקצועית הדרושה על מנת להעניק לכם שירות איכותי ומקצועי.
בנוסף לקורס ביטוח בסיסי אותו עבר כל סוכן רשמי המחזיק ברישיון, אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא צלח גם את הדרישות המחמירות של המפקח על הביטוח, גוף המבקש לוודא כי הסוכנים להם הוא מעניק רישיונות הם נקיי כפיים, בעלי ידע רב כנדרש על מנת לעסוק בתחום, ועובדים בצורה מקצועית ואמינה.
 


תפריט דף הבית