אריזות מעוצבות - לכל מטרה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם קונים מתנה מדהימה, מצרפים אליה ברכה מרגשת ואז מבינים שאין לכם אריזה מתאימה? אם אתם רוצים להעניק מתנה לחבר קרוב, לבן משפחה, לעובדים או לכל אחד אחר ורוצים לשדרג משמעותית את ההשקעה שלכם אתם במקום הנכון. אריזות מעוצבות למתנות, אריות לשוקולד, אריזות עם לוגו החברה, אריזות לתכשיטים, אריזות לפורים, אריזות ליום האהבה ובעצם יש אריזות לכל אירוע ולכל מטרה. האריזות מגיעות מחומר איכותי במיוחד ונועדו לשימוש רב פעמי, כלומר אתם למעשה מעניקים שתי מתנות למרות שהתכוונתם רק למתנה אחת. האריזות מגיעות במגוון רב של קישוטים ועיצובים, הגדלים נקבעים כמובן לפי הצורך שלכם ואל תשכחו גם שיש את כל הצבעים. יש הרבה מאוד דרכים לפנק אנשים שאתם אוהבים- אריזות בעיצוב מיוחד שיוכיחו לאנשים הקרובים אליכם את ההערכה ואת האהבה שלכם זו בהחלט הדרך המועדפת לעשות זאת.
 

אריזות לשוקולדים

לא משנה אם אתם בדיאטה ולא חשוב אם אסור לכם לאכול הרבה מתוקים, שאנחנו רואים שוקולד אנחנו פשוט נטרפים. יש מאכלים שבהחלט יש להם גיל, שוקולד הוא לא אחד מהם וניתן ליהנות ממנו מגיל שנתיים עד מאתיים. אם אתם רוצים לפנק את האהובים שלכם בשוקולד שיעשה להם יום מתוק, הגישו להם את השוקולד באריזה מיוחדת ומעוצבת ותעלו חיוך על פניהם. האריזה מוסיפה המון למתנה המתוקה ממילא ומוכיחה לקרובים שלכם עד כמה אתם אוהבים אותם. שוקולדים כמתנה אפשר להביא ביום האהבה, ביום הולדת או סתם בלי סיבה, אותם שוקולדים באריזה המיועדת לכך תביא לאושר עצום אצל מי שיקבל את המתנה המתוקה. להזמנת אריזות לשוקולדים כנסו לקישור
 

אריזות לפורים

כל מי שהביא משלוח מנות בחייו מכיר את הרגע המרגיז הזה שמכינים את האוזן המן, את ההפתעה, את השוקולדים, את הסוכריות, את החטיף ואז נזכרים שאין איפה לשים את כל זה. בדיוק בשביל זה הכנו עבורכם אריזות צבעוניות ומעוצבות במיוחד עבור חג הפורים ומשלוחי המנות. האריזות מעוצבות לפי הרצון שלכם ואתם מחליטים על הצבעים, על הגודל ועל הקישוטים המיוחדים. פורים הוא חג שמח מאוד, בעזרת האריזות המיוחדות שלנו תוכלו להפוך את פורים לחג עוד יותר שמח ואת האנשים לעוד יותר שמחים.
 

אריזות לתכשיטים

אם החלטתם לקנות לאישה שלכם תכשיט יפה ליום ההולדת או ליום הנישואין בוודאי תרצו להניח אותו באריזה מיוחדת שמסמלת את סיפור האהבה האישי שלכם. אתם יכולים להתפשר על הקופסא שנותנים לכם בחנות התכשיטים אבל אם אתם רוצים שהמתנה שכם תהיה מושלמת באמת תגישו אותה רק בתוך האריזות המעוצבות שלנו. דרך אגב, אריזות לתכשיטים יכולות להיות מתנה נפלאה בזכות עצמן שכן כל איש זקוקה לקופסא מיוחדת על מנת לאכסן את כל תכשיטיה. יש הרבה מאוד דרכים לעלות חיוך על פתיה של אהובת ליבכם, תכשיט יפה בתוך אריזה יפה המיועדת לתכשיטים זו אחת הדרכים הקלות והפשוטות.
 
 תפריט דף הבית