אנשי המקצוע המתאימים לחתונה

תכנון חתונה הוא מצד אחד מרגש מאוד עבור בני הזוג ומשפחותיהם, אבל הוא גם מורכב מכמה וכמה משימות ועוד יותר מכך – משורה של ספקים ונותני שירותים. כדי שהחתונה תהיה שמחה ומיוחדת אתם צריכים לבחור אולם או גן אירועים מרשים ביופיו, תפריט אוכל עשיר ומגוון, תקליטן שיידע לזהות את טעמו של הקהל, וגם צלם שיפיק מגנטים לאורחים ואלבומי תמונות מרהיבים עבורכם. כל זאת מבלי שדיברנו עדיין על סידורי פרחים, עיצוב שולחנות, בחירת רכב שאיתו תגיעו לאולם, שמלת כלה וחליפה לחתן המיועד. כל כך הרבה פרטים וכל כך הרבה לעשות – איך בוחרים את האנשים הנכונים?

 

החתן והכלה

נתחיל דווקא מהחתן והכלה, שני האנשים החשובים ביותר באירוע הגדול. במקרה של החתן נראה שהמשימה פשוטה למדי, אבל עדיין מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בבחירת החליפה הנכונה עבורו. ישנן כיום לא מעט חליפות חתן מהן תוכלו לבחור, אך כדי שהבחירה תהיה נכונה וטובה מומלץ לקחת בחשבון את כל הפרטים החשובים: איזו גזרה תתאים לחתן, באיזו עונה צפויה להתקיים החתונה ומה צפוי להיות מזג האוויר, ומה הקונספט הכללי – חתונת טבע או אירוע יוקרתי באולם מפואר? כל אלה חשובים מאוד בתהליך הבחירה שלכם, ומעורבותה של הכלה בהחלטה הוא חשוב שכן היא יודעת איך צפויה להיראות השמלה שלה ואיזו חליפת חתן תשתלב עם המראה שאליו היא מכוונת.

בצד של הכלה ישנם עוד כמה פרטים חשובים, לא פחות מאשר שמלת הכלה, כמו איפור ושיער. בבחירת הספר מומלץ לא להסתפק רק בהמלצות חמות (וחשובות) אלא גם לבקש תספורת ניסיון כדי לזהות האם אכן יש התאמה בין הסגנון האישי של הכלה לזה של הספר, ובאופן דומה מומלץ לפעול גם בבחירת המאפרת. ודאו שאתן מקבלות גם טיפים וכלים שיעזרו לכם לשמר את התוצאה המופלאה לאורך האירוע.

 

אולם, אוכל ומוזיקה

לאחר שתכננו את המראה של החתן והכלה אפשר להתמקד באירוע עצמו. בחרו אולם אירועים שיהיה לכם נוח להגיע אליו, וזכרו שגם לאורחים שלכם צריכה להיות גישה נוחה ונסיעה קצרה ונעימה ככל האפשר. בבחירת האולם חשוב לבחון גם את העיצוב, את התפריט ואת רמת השירות, שכן אין דבר שיחריב חתונה יותר מאשר מלצרים חצופים או מטבח שמספק מנות קרות או לא טעימות.

נסו מספר אולמות ובקשו לקבל גם טעימות מהתפריט, ומומלץ שתגיעו לאולמות השונים דווקא בערבים שבהם מתקיימת חתונה במקום. לאחר שתסגרו אולם ותדעו מה תאריך החתונה המדויק תוכלו גם לאתר צלמים ותקליטנים הפנויים בתאריך הזה. לכל אחד מאלה כדאי שתקבלו המלצות, ובאינטרנט תוכלו למצוא עוד חוות דעת של זוגות נוספים. אל תתפשרו על פחות מאנשי המקצוע הטובים ביותר, שכן זהו היום הגדול והמיוחד שלכם, ומגיע לכם את הטוב ביותר.


תפריט דף הבית