אירוע בטבע

אירוע בטבע -  לעבוד עם האנשים הנכונים

 
כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע בסדר גודל מסוים, בין אם מדובר באירוע באולם או בגן אירועים, אז באופן טבעי אנחנו אמורים לעבוד עם ספקים מסוימים. מדובר על ספקים שיכולים לעזור לנו בכל מה שקשור לתכנון ועיצוב האירוע, וכשהוא מתנהל בפועל, גם בניהולו בזמן אמת.
 
כשמדובר על אולם או גן אירועים, אז זה מאוד פשוט, באופן יחסי, הן בגלל שיש במקום את הצוות הנדרש בשביל שנוכל לערוך את האירוע כמו שאנחנו רוצים, וגם התנאים מאפשרים זאת. תנאי הבסיס הם הרבה יותר נוחים ופשוטים בשביל לערוך אירוע כפי שאנחנו רוצים, פשוט או מורכב.
 
אך כשאנחנו עורכים אירוע בטבע, אנחנו נדרשים להיעזר בצוות מקצועי ואיכותי שיכול לעמוד לרשותנו מהשלב הראשון, בין אם זה אומר שלב העיצוב והתכנון המוקדם ועד לשלב הגימור, קרי שלב הניהול בפועל. התנאים בשטח הם שונים ולכן יש משמעות אחרת לכל תהליך העבודה בפועל. אנחנו צריכים לעבוד עם צוות גדול ונרחב יותר, צוות שמתמחה בהפקת אירועים שכאלה, צוות שיהיה מסוגל לעבוד בתזמון מושלם ביניהם, על פי לוח זמנים ברור, וכמובן צוות שמסוגל לעבוד עם התנאים אשר קיימים בשטח.
 
אירוע בטבע הוא שונה מאירועים במקומות אחרים, בין אם זה גן אירועים או אולמות אירועים בסדרי גודל שונים, בגלל שיש מגוון רחב של תנאים עם השפעות שונות שיכולות להשפיע על האירוע ועל טיבו, כך או אחרת. אנחנו צריכים להתחשב בכל אחד מהם בשביל לערוך אירוע כפי שאנחנו רוצים, מותאם לסדר הגודל שלו, מותאם לקונספט ולאופי שאנחנו רוצים להתהוות לו.
 

מי צריך להיות בצוו איתו אנחנו אמורים לעבוד

 
הצוות איתו אנחנו אמורים לעבוד על אירוע בטבע, אמור להכיל מספר אנשי מקצוע מתחומים שונים, צוות אשר אמור לספק לנו את כל הכלים והמידע בשביל שנוכל לערוך את האירוע בצורה הטובה ביותר, כפי שאנחנו רוצים.
 
ראשית, אנחנו נחפש מפיק שיהיה אחראי על כל ניהול האירוע בכל השלבים שלו. מדובר על גורם מקצועי ואחראי שיקח על עצמו את ניהול העובדים והספקים, ניהול לוח הזמנים, התאמות שונות, כמובן שהוא צריך להיות גורם שיהיה מסוגל להתמודד עם לחץ זמן, לענות על כל שאלה ולהתמודד עם כל מכשול.
 
שנית, אנחנו נצטרך להשתמש בשירותיו של מעצב שיהיה מסוגל להפיק מהמקום את המיטב, בין אם באופן טבעי ובין אם הוא ייעזר בתוספות שונות שיהיו מותאמות למיקום ולאירוע.
 
שלישית, אנחנו נצטרך להיעזר בספקים בסיסיים כמו שירותי קייטרינג, תאורה, מוזיקה, צילום ועוד, מדובר על ספקים אשר נהוג להשתמש בהם בכל אירוע, אך כאן כמובן צריך שיהיה להם ניסיון עם אירועים בטבע.
 
ארבע, ייתכן מאוד שנצטרך להשתמש בספקים שיספקו לנו גנרטור, שירותים כימיים, ואמצעים אחרים שנדרשים לצורך אירוע בחיק הטבע.

 


תפריט דף הבית