אינסטלטור

אינסטלטור הוא איש מקצוע המטפל בבעיות האינסטלציה ותשתית המים. כאשר יש לכם תקלה במערכת המים, יש להזמין אינסטלטור על מנת שיבדוק את התקלה, וימליץ לכם על הטיפול הראוי בה. חשוב להיעזר באיש מקצוע אמין ומיומן, ולא לקרוא לשיפוצניק' כללי כדי לחסוך כמה שקלים. חשוב לזכור כי עבודת אינסטלציה לא מקצועית תגרום לכם עוגמת נפש רבה, ותצטרכו לקרוא לתיקון חוזר שוב ושוב.

להצעת מחיר חייגו: 072-221-4044

שאיבות אקספרס

טלפון: 053-2757588

חברת שאיבות אקספרס בעלת מוניטין וניסיון בתחום שאיבות ביוב כבר שנים רבות, בבעלות החברה ציוד מתקדם והחדיש ביותר. חברת שאיבות אקספרס מתמחה במגוון רב של שירותי ביוב ואינסטלציה 24 שעות , ונותנת שירותי אינסטלציה שונים. השירות ניתן למגזר הפרטי ועיסקי.

ב.מ משאבות

טלפון: 03-6249541

תיקון ומכירת משאבות למגזר העיסקי.
 
 

שירות של אינסטלטור

אינסטלטור נותן שירות תיקונים בתחומים הבאים:

  •  פתיחת סתימות במקומות שונים
  •  החלפת צינורות ישנים בחדשים
  •  החלפת ברזים וכלים סניטאריים
  •  טיפול בצינורות מים שהתפוצצו
  •  טיפול בבעיות ביוב
  •  החלפת תשתית האינסטלציה בעת שיפוץ
 

אינסטלטור מקצועי עושה שימוש בכלי עבודה מודרנים, ומשוכללים כמו מצלמה תרמית או מצלמת צינור מיוחדת לאיתור סתימות בצנרת הביוב, במרזבים וכדומה. השימוש במצלמה תרמית נעשה על מנת לאתר את מקור הנזילה בקיר או ברצפה והדבר חוסך שבירה מיותרת של קירות או עקירת מרצפות ללא צורך, ומאפשר מציאת מקור הנזילה במהירות וביעילות.

אינסטלטור מקצועי יוכל להחליף לכם בבית כל חלק או כלי סניטרי שנשבר כולל: אסלות, ברזים, מדיחי מים מסוגים שונים, להתקין ברזים ראשיים, לחבר את דוד המים הנמצא בגג למערכת המים של הבית, ולטפל בנזילות שונות וכיוצא באלה.
 

איך לבחור אינסטלטור מקצועי
 

למרות שמקצוע זה די פרוץ, וכל אדם עם ארגז כלים וידע בסיסי בתחום מכנה עצמו אינסטלטור, יש להבחין בין חובבים ומקצוענים. כדי לקבל שירות של אינסטלטור מקצועי מוטב לקבל עליו המלצות מאנשים, שכבר עבדו איתו ולרוב החברות המקצועיות בתחום יש אתרי אינטרנט, שתוכלו להתרשם מהם לפני שאתם יוצרים קשר. אינסטלטור מקצועי הוא אדם בעל נסיון רב ומספר רב של לקוחות מגוונים גם במגזר הפרטי וגם המגזר העסקי והציבורי.
 

טיפים וכתבות נוספות

הברז נוזל מה עושים
חסימה בצינור הניקוז של האמבטיה
איך בוחרים אינסטלטור אמין
 


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק