אינסטלטור בירושלים: קווים לדמותו

המפגשים שלנו עם אנשי השירות שמגיעים לבתינו ומתקנים כל מה שנדרש לתיקון, הם בדרך כלל חידה בעינינו. מלבד המקצועיות והמחיר הסביר שאנחנו מצפים להם, אנחנו לא יודעים עד כמה בחירת האיש במקצועו אכן הולמת גם את היחס שלו אלינו כלקוחות. אנחנו מקווים לטוב ולכן הגיע אולי הזמן להבין מהם הקווים לדמותו של איש מקצוע אמיתי, כמו אינסטלטור בירושלים שנענה לקריאות ללא הפסקה.
 

ידע ומקצועיות

סביר להניח שיסודות המקצוע כמו הנחת תשתית צנרת למים ולביוב לא משתנה במהלך השנים מאז שנבנו הבתים הראשונים בעיר המודרנית יותר. אולם עם השנים נוספו חומרים ושיטות בנייה ותיקון, כמו מצלמות תרמית ואמצעים אחרים, צנרת מחומרים פלסטיים מתקדמים יותר מהמתכת ששימשה לבניית צינורות בעבר, ולכן אנחנו מצפים מכל אינסטלטור בירושלים להבין ולהתמצא בכך. אם הבית שלנו חדש ואינו מהבתים העתיקים דווקא, על אחת כמה וכמה שהחדרים הרטובים יהיו מעוצבים ובנויים בשיטות מתקדמות שמנסות להקל ולהציע פתרונות טובים יותר לבעיות צנרת. ידע ומקצועיות הם גם להיות מעודכן בשיטות חדשות ולא רק בבעיות פשוטות של פתיחת סתימות ועצירת פיצוץ בצינור.
 

אדיבות ושירותיות

אחד היתרונות של היצע גדול יותר של אנשים הוא גם האפשרות שלנו לבחור אנשים שהם גם אדיבים ושירותיים ברוח הזמן. כלומר, לשתף פעולה עם הלקוח ולהבין שיש גם חששות טבעיים מכל עבודת אינסטלציה כזאת ולתת תשובות, להיות זמין לטלפונים, לבוא בזמן ולא להיעלם מהעבודה. אנחנו בטראומה בגלל אינסטלטורים מעבר שבו היו מעט אנשי מקצוע יחסית ולכן נאלצנו להישען גם על כאלה שפחות אכפת להם. אינסטלטור בירושלים חייב להבין שהמלצות של לקוחות הן הדרך הטובה ביותר שלו להשיג עבודה או לאבד לקוחות ולכן הסבלנות משתלמת.
 

אמינות ואחריות

אינסטלטור בירושלים שאינו אחראי לתוצאות מעשיו יתקשה לקבל המלצה טובה מאותו לקוח שבוודאי לא יזמין אותו יותר. לקוחות רבים מצפים מאינסטלטור בירושלים שיידע גם להודות בטעות או לתקן אותה במסגרת אחריותו לתיקונים, משום שטעויות ותקלות קורות. מה שלא קביל הוא להתחמק מאחריות לכך ולהיעלם. אינסטלטור אמין שנשאר אתכם עד שהתקלה מתוקנת ומקור הבעיה מאותר ומתוקן לשביעות רצונכם הוא איש שתשמחו להזמין שוב ושוב וגם להמליץ עליו, ללא ספק.
 

עבודה מהירה ומדויקת

יש אינסטלטורים שלוקח להם זמן להתארגן ולעבוד ויש כאלה שמדייקים ועובדים בצורה עניינית בכל בית שהם מגיעים אליו. החיסכון בזמן מבלי להתפשר על איכות העבודה הוא חיוני לכל אינסטלטור בירושלים.


תפריט דף הבית