אינסטלטורים

מי לא מכיר את הסיטואציה הבאה? הביוב עלה, הבית מדיף ניחוח איום, ובני הבית לא ממש יודעים היכן למקם את עצמם... אתם זקוקים לאינסטלטור, כאן, הרגע ועכשיו! לפני שתמהרו לחייג לאינסטלטור הראשון שתמצאו, מומלץ לקרוא את הכתבה הבאה!

קודם כל – הירגעו!

אז למרות הריח הבלתי נסבל והלכלוך המבחיל, קחו נשימה ארוכה והתרכזו במשימת החיפוש אחר אינסטלטור מקצועי. אם הדבר מתאפשר, מומלץ לצאת מהבית למספר דקות ולבצע את החיפושים אחר האינסטלטור באוויר הצח. הבהילות שלכם מובנת בהחלט, והרצון להיות מאחורי הסיפור הבלתי נעים הזה במהירות האפשרית, מובן אף יותר. עם זאת, חשוב להבין, כי הזמנת אינסטלטור שאיננו מקצועי דיו לא תסייע לכם למציאת פתרון מהיר לבעיה. לעיתים קרובות, חאפר המתיימר לשמש כאינסטלטור מומחה עשוי למרוח מספר שעות בסקירת צינורות הביוב ולהאריך ככל האפשר את משך התיקון, על מנת שיוכל לדרוש מכם מחיר מפולפל בסופו של יום. מעבר לכך, אינסטלטור שאיננו מקצועי דיו עלול לגרום לכם נזקים נוספים, במהלך ניסיונותיו לתיקון הבעיה הקיימת.
 

כיצד מוצאים אינסטלטור מקצועי?

לאחר שנרגעתם, תוכלו לחפש אינסטלטור מקצועי ביישוב הדעת. חיפוש מהיר באינטרנט יעלה בחכתכם רשימה ארוכה של אינסטלטורים בהתאם לנקודת היישוב בה אתם ממוקמים. ככלל, מוטב לבחור באינסטלטור המעיד על עצמו כי הוא מחזיק בתעודת קבלן שיפוצים, המעידה על מקצועיות בתחום האינסטלציה. מעבר לכך, התמקדו בחיפוש אינסטלטור בעל ניסיון רב וותק. אופציה נוספת לחיפוש היא תשאול של מכרים, ידידים או בני משפחה שישמחו להמליץ לכם על אינסטלטור מקצועי ממנו היו מרוצים בעבר.
 

סוגית המחיר
 

תעריפי המחירים בשוק האינסטלציה אינם מקובעים, אך קיים בהחלט רף מסוים של תעריפים ממוצעים לתיקונים השונים. אם נתקלתם בהצעת מחיר נמוכה באופן מיוחד, סביר להניח שעומד מאחוריה "חאפר" ממוצע שעשוי להסב לכם נזק רב. אם נתקלתם בהצעת מחיר גבוהה במיוחד, אין כל צורך לבחור באינסטלטור שאיננו מתחשב ברף הקיים בשוק ודורש מחירים אסטרונומיים. ככלל, תעריף ממוצע הוא התעריף המומלץ.
 

זמינות
 

הבית מדיף ריחות בלתי נסבלים, האוויר מחניק והלכלוך מעורר תחושת גועל. אינסטלטור מקצועי ומבוקש המבטיח לכם ביקור מחר, לא ממש יעזור לכם. בהנחה שאתם זקוקים למענה מקצועי במהירות האפשרית, העדיפו אינסטלטור זמין. כמו כן, בדקו האם מופיעות ברשת המלצות של לקוחות קודמים, והתעמקו בקריאתן, תוך חיפוש אחר התייחסות למידת העמידה בזמנים של האינסטלטור. בהתחשב במצבכם, עמידה של האינסטלטור בלו"ז היא חובה!תפריט דף הבית