איך לבחור מנעולן יעיל וחסכוני באזור הקריות?

על אף שהמקצוע הזה הוא מקצוע מבוקש אשר נצרך בקרב אחוז גדול של האוכלוסיה מידי יום ביומו, אנחנו עדיין נתקלים במחסור חריף של אנשי מקצוע בתחום המנעולנות. בין אם מדובר במנעולן לרכב, לעסק או מנעולן לדירה.
מה יעשה אדם אשר יצר קשר עם כל המנעולנים בסביבה ונענה בשלילה? כמובן, ישלם יותר ובלבד שישחררו לו את דלת הרכב.

 

חשוב מאוד להצטייד בכמה כללי אצבע חשובים לפני שבוחרים מנעולן וכפי שנראה לכם בהמשך , הרבה לפני קרות התקרית חשוב מאוד להצטייד במספרי טלפון של מנעולנים מומלצים או מנעולן מומחה אמין כדי לא להגיע למצב של קריאה לטכנאי אמין פחות מחוסר ברירה.

 

לא מתפשרים על מנעולן מוסמך

חשוב מאוד לדעת כי לא כל המנעולנים הם מנעולנים בעלי תעודת מנעולן מוסמך. מנעולנים רבים לומדים את המקצוע מחוץ לכותלי המוסד החינוכי, על אף שקיימים מספר בתי ספר למקצועות המנעולנות ברחבי הארץ. אל תתפשרו על המנעולן ודאגו לבדוק ולוודא כי מדובר במנעולן מוסמך בעל תעודה אשר רשום באיגו המנעולנים הישראלי. למה זה חשוב? במקרה של תקלת שירות יהיה לכם לאן לפנות ולמי להתלונן, שירות שניתן לכם על ידי מנעולן שאינו בעל תעודה והסמכה המוכרת על ידי משרד התמ"ת, משרד העבודה ואיגוד המנעולנים תמנע את היכולת להתלונן ולקבל דין וחשבון על שירות קלוקל.

 

גל הפריצות באזור הצפון מוכיח- לעולם לא נוכל להיות זהירים מידי....

 

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לחזות בעלייה חדה במיוחד בגל הפריצות, בכל הארץ בכלל ובאזור הצפון בפרט. למנוע את הפריצה ניתן באמצעות מערכות וטכנולוגיות שונות, אבל מה אפשר לעשות אחרי שהדלת נפרצה ואנחנו מעוניינים להקשות על הפורץ, ויותר מכך, איך לא ניפול בפח של מנעולנים שרלטנים? חשוב מאוד להיות זהירים ולבחור את המנעולן בקפידה, לא פעם ניתן לשמוע על מקרים בהם המנעולן ניצל את חוסר הידע והאמון של הלקוחות ומעל בתפקידו. חשוב מאוד לבחור במכר או המלצה ממכרים או משפחה, מנעולן מוכר יהיה בעל פוטנציאל נמוך יותר לסיכון מעונכם בעת ההתעסקות עם הדלת...

 

מנעולן מבעוד מועד – איתור מנעולנים אמינים לפני הצורך בשירות

 

כפי שציינו מעלה, חשוב לבחור ולחפש מנעולן הרבה לפני התקרית כדי לא להתפשר על "כל אחד". בחירת מנעולן מבעוד מועד תאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים שלא התפשרתם וכי אף אחד לא מנסה לנצל את מצוקתכם מבחינת התמחור. מנעולנים לא מעטים מנצלים את דחיפות ובהילות הנושא ומפקיעים מחירים. לקוחות רבים אינם יודעים זאת ,אבל קיימים מחירים בדבר השירותים השונים ומוצרי המנעולנים השונים. ידיעת והכרת הנושא מבעוד מועד יאפשרו לכם להכיר את המחירים ולהמנע ממצבים של הפקעת מחירים. דעו, שמנעולן מוסמך אשר מנצל את מצב הדחיפות ומפקיע מחירים, ישנה אפשרות להתלונן עליו בקרב איגוד המנעולנים.

 

את המחירים בדבר כל שירות ומוצר בתחום תוכלו למצוא באתר האינטרנט של האיגוד וגם מנעולן יעיל וחסכוני באזור הקריות והצפון.תפריט דף הבית