החשיבות של איטום גגות לפני החורף

לשבת בבית שלכם ביום חורף קריר, מול הטלוויזיה ועם כוס שוקה ביד זה אחד מהדברים הכי רומנטיים ונעימים שתוכלו לעשות. עם זאת, אם לכל החגיגה הזאת מצטרף טפטוף מהגג ואתם מגלים שיש לכם נזילה מהתקרה באזורים שונים בבית, הרי שבבת אחת כל הרומנטיקה נהרסת, כי מי יכול לחיות בתנאים כאלה? הדבר הראשון שצריך לדעת על מצבים כאלה זה שלא כדאי לדחות את הטיפול בהם, שכן נזילות לא עוברות מעצמן, בין אם מדובר על רטיבות ובין אם מדובר על טיפות מים של ממש. שנית, ככל שתטפלו בדברים מהר יותר כך הנזק יהיה הרבה יותר קטן,

אז למה אתם מחכים? לא כדאי לטפל בדברים בכוחות עצמכם כי הבעיה הרבה פעמים לא באמת נעלמת על ידי כך שאנחנו מסיידים את הקיר או צובעים אותו, שכן לרוב הבעיה מתחילה מבחוץ, כלומר: מהגג. זו הסיבה שבגללה עליכם להזמין את אנשי המקצוע המומחים בתחום, כי הרי לא הייתם יכולים לבצע זיפות גגות בכוחות עצמכם, בלי ידע, ציוד וכלים מתאימים.

 

לאילו אנשי מקצוע כדאי לפנות?


כאשר מדברים על זיפות גגות ועל האיטום שלהם, צריך להבין שבזמן החורף החשיבות של הנושא הולכת וגדלה, שכן הסיכון שמיים יחדרו פנימה גדול יותר. בעוד שבקיץ לא יורד גשם, הרי שבחורף הגג שלכם עלול להיות חשוף להרבה יותר מים, מה שאומר שאם לא תטפלו בעניין המצב יחמיר. אם תעשו חיפוש קצר אונליין אתם תגלו מהר מאוד את האמת: יש הרבה מאוד חברות שיכולות להציע לכם שירות של איטום גגות. עם זאת, בבואנו לבדוק האם באמת כדאי יהיה לפנות אל כל חברה כזאת אנחנו מגלים שהתשובה שלילית, שכן יש חברות טובות ומקצועיות יותר מאחרות. לכן חשוב לבדוק אל מי אתם פונים, כי ההיגיון אומר שאם אתם כבר מזמינים שירותי זיפות גגות ואיטום, הרי שעדיף יהיה להפיק את המשימה בידי המומחים בתחום ולא להתפשר על הנושא הזה.

 

כמה צריך לשלם על עבודה כזאת?


קשה לדבר על עבודות כמו איטום וזיפות של גגות ולא לדבר על העלויות, כי כולנו יודעים שמדובר על עבודה שדורשת: מקצועיות, מיומנות, חומרים איכותיים וגם לא מעט ציוד.
 
  • משמעות הדברים היא שיש גם מחיר לעבודה שנעשית על ידי הצוות המקצועי ביותר שעוסק בתחום הזה, אך זה עדיין לא אומר שעליכם להסכים לשלם כל מחיר שידרשו מכם. מומלץ להשוות ולבדוק איפה תקבלו את הצעת המחיר הכי טובה שיש, כי למה לשלם מחיר מופקע?
     
  • אם עד היום חשבתם שאיטום גגות זה מסוג אותם השירותים שרק מי שגר בבית ישן צריך להתעניין בהם, כדאי שתדעו שאתם טועים.
     
לצערנו קורה לא פעם שגם בבתים חדשים יש בעיית איטום בגגות כך שתמיד כדאי להיות ערניים לגבי הנושא. 


תפריט דף הבית