אוהל קמפינג מתנפח

אוהל קמפינג מתנפח – כיצד קונים את האוהל הנכון?

 
אחת החוויות הכי כיפיות שאנחנו יכולים לחוות, בין אם זה עם חברים, בני משפחה, ילדים ועוד, זה קמפינג בשטח. אנחנו יכולים להעמיס את הרכב בכל טוב ולצאת אל אזור מסוים ברחבי הארץ, בו נ וכל להעמיד את הרכב, ולשהות באותו אזור מספר שעות רב או אפילו מספר ימים.

אנשים רבים בוחרים ליהנות מחוויה זו, בין אם זה בסופי שבוע, חגים ואפילו באמצע השבוע ולעיתים גם במהלך טיול יום. כך הם יוצאים מהשגרה של משפחה, עבודה או לימודים, ונהנים קצת ממה שיש לטבע להציע להם. כל מה שהם צריכים זה לבחור מקום בו הם רוצים לערוך את הקמפינג וכמובן את האמצעים הנדרשים בשביל שיוכלו ליהנות ממנו כמו שצריך.


 
אוהל קמפינג מתנפח הוא ללא ספק אחד האמצעים הנוחים והטובים ביותר אשר יכול לשמש לצורך קמפינג בשטח, בין אם זה בחוף הים, במדבר או בכל מקום אחר. מדובר על אוהל מאוד נוח וקל לשימוש, אשר לא צריך להתאמץ הרבה בשביל להרכיב אותו, הוא לא דורש יכולת טכנית גבוהה וגם לא דורש אמצעים שונים לשם כך.

אוהל קמפינג מתנפח הוא ייחודי, מאחר והוא לא כולל ברזלים ומוטות כמו אוהלים רגילים, ניתן להקים אותו בשניות על מגוון רחב של משטחים, וכן ניתן לקפל אותו בצורה מהירה ונוחה, כך שניתן לשים אותו בתא המטען של הרכב, בין אם אנחנו רוצים להמשיך ליעד הבא או בין אם אנחנו רוצים לחזור הביתה. מדובר באוהל שהוא אידיאלי עבור כל מי שאוהב לישון בשטח ולא רוצה לבזבז זמן יקר על לוגיסטיקה.

מה זה בעצם אוהל קמפינג מתנפח

אנחנו יכולים לראות אוהלים מסוג זה בלא מעט מקומות, שכן כיום הוא נחשב לאחד האוהלים הפופולאריים ביותר לשימוש. מדובר באוהל אשר מגיע עם משאבה מיוחדת שעוזרת לנפח, יתדות שעוזרות לקבע אותו בצורה פשוטה ונוחה, וכן הוא מגיע עם בטנה חיצונית ופנימית, אשר גם מאפשרות ליהנות ממנו בימים חמים וגם בימים קרים, וכן מאפשרות לנו ליהנות ממנו במקרה גשם, שכן הבטנה עמידה בפני מים.
​​​​​​​
צריך לומר, מרבית האוהלים מסגנון זה מותאמים לכמות של 2-3 אנשים ולא מעבר לכך, הוא אידיאלי לטיול משפחות עם ילדים. במידה ויש צורך, אפשר תמיד להביא שני אוהלים מסוג זה ולהציב אותם במקום. כמו שציינו, מדובר באוהל שקל מאוד לפרק ולהתקין וכן הוא לא שוקל הרבה, כך שגם קל לנייד אותו ממקום למקום.

מבחינת העיצוב שלו הרי שאנחנו יכולים למצוא אוהלים שכאלה בשלל צבעים, הן בהירים והן כהים, מבחינת המראה, הרי שמדובר באוהל שמזכיר במובן מסוים איגלו, וניתן למצוא אותו בגבהים שונים, כך שהוא יכול להתאים, למבוגרים וכן לילדים, על פי הצורך.

 


תפריט דף הבית